top of page
ad45b3dd-92b1-4c46-a568-44dbbbbfa28d_edited.jpg

Matylda Gerber

Naukowiec i trener specjalizująca się w analizie roli intuicji w podejmowaniu decyzji liderów

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

O mnie

Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu finansów i psychologii, uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas mojej podróży akademickiej odkryłam głęboką pasję do intuicji i postanowiłam zagłębić się w zrozumienie roli intuicji w podejmowaniu decyzji liderów. 

 

W trakcie swojej kariery zawodowej badałam wpływ intuicji na podejmowanie decyzji przez różnych profesjonalistów, w tym doświadczonych analityków z wydziału kryminalnego policji, lekarzy, konsultantów executive search, członków komitetów kredytowych, analityków finansowych, przedsiębiorców oraz polskich inwestorów giełdowych. 

 

Zostałam uhonorowana nagrodą Gary’ego A. Kleina za znaczący wkład w rozwój teorii intuicji eksperckiej. Ponadto, certyfikat z zarządzania innowacjami z MIT, wyposażył mnie w narzędzia niezbędne do skutecznego zastosowania wyników badań w praktyce.

W 2023 roku ukazała się moja książka popularnonaukowa o intuicji wydana nakładem wydawnictwa Zwierciadło. Tutaj można ją zakupić.

Do poczytania o mojej działalności muzycznej zapraszam tutaj oraz o zbliżających się koncertach

Kontakt

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o moich projektach i usługach, zapraszam do kontaktu

bottom of page