top of page
R1-09146-033A.JPG

MISSION 
INTUITION

Naucz się skutecznie korzystać z intuicji

Co mogę zaoferować?

Bazując na dziesięcioletnim doświadczeniu w studiowaniu roli intuicji w podejmowaniu decyzji przez ekspertów, oferuję wykłady, szkolenia oraz odpowiednie narzędzia,  które pomogą zwiększyć skuteczność podejmowania decyzji zarówno dla jednostek, jak i organizacji.

Zrzut ekranu 2023-03-14 o 19.58.56.png

Zarządzanie niepewnością

Zmaksymalizuj swój potencjał lidera i skutecznie posługuj się intuicją

Zapraszam na szkolenie, które poprawi Twoje zdolności intuicyjne i pozwoli je skuteczniej stosować w roli lidera.

W sytuacji presji czasu i niejasności informacji, intuicja może być zarówno pomocna, jak i zwodnicza w podejmowaniu decyzji. Z tego powodu kluczowym jest, aby zrozumieć jej funkcjonowanie i nauczyć się ją skutecznie wykorzystywać.

 

Jako ekspert w dziedzinie analizy intuicji liderów, prowadziłam obszerne badania wśród przedsiębiorców z branży IT i finansowej, analityków z wydziału kryminalnego policji, lekarzy, headhunterów, analityków finansowych oraz członków komitetów kredytowych. Jestem certyfikowana przez MIT w zarządzaniu innowacyjnymi projektami oraz otrzymałam nagrodę im. Gary'ego A. Kleina za największy wpływ w rozwój teorii dotyczącej intuicji eksperckiej.

Dowiedz się więcej

Zrzut ekranu 2023-03-14 o 19.57.27.png

Twój wewnętrzny GPS

Wykorzystaj intuicję do osobistej przemiany
 

Zapraszam na szkolenie, które pomoże uwolnić Twój wewnętrzny potencjał i  stać się najlepszą wersją siebie.

Przez lata analizowania decyzji podejmowanych przez ekspertów, zdobyłam bezcenne wglądy w ich techniki skutecznego wykorzystywania intuicji do podejmowania trafnych decyzji. Korzystając ze swojego doświadczenia badawczego w dziedzinie psychologii, opracowałam kompleksowy program szkoleniowy, który pomoże Ci wykorzystać swoją intuicję do rozwoju osobistego.

dowiedz się więcej

Zrzut ekranu 2023-03-13 o 00.13.58.png

Na drodze do eksperckości

Przyspiesz proces stawania się ekspertem 
 

Pomogę Ci w szybkim czasie zwiększyć kompetencje zespołu w najbardziej kluczowych obszarach.

Ze względu na to, że większość procesów decyzyjnych ekspertów zachodzi poza ich świadomością, wydobywanie know-how od najbardziej doświadczonych członków organizacji jest bardzo trudne. Dzięki latom praktyki w pozyskiwaniu i analizie wiedzy od osób z wysoką skutecznością decyzyjną, jestem w stanie wydobyć kluczowe umiejętności od ekspertów i przyspieszyć proces uczenia się przez osoby mniej doświadczone.

dowiedz się więcej

zdjęcia wykonała Ewa Cabaj

Matylda Gerber

Naukowiec i trener specjalizująca się w analizie roli intuicji w podejmowaniu decyzji liderów

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
ad45b3dd-92b1-4c46-a568-44dbbbbfa28d_edited.jpg
bottom of page